WG fanpage

AnnaM
Poziom 1
Poziom 1
Status: student
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Kontaktowanie:

WG fanpage

Postautor: AnnaM » czw, 24 listopada 2016, 16:16

Organizacja konferencji przyniosła nam wiele korzyści, między innymi nasz FB fanpage stał się bardziej popularny i zauważalny. Szkoda byłoby gdybyśmy to zaprzepaścili. Po prostu nie chciałabym dopuścić do stagnacji tego fanpage.

Pomyślałam, więc, że warto by było kontynuować wpisy o ciekawostach technologicznych ze świata sieci bezprzewodowych, które zostały zapoczątkowane w czasie przygotowań do konferencji. Tym bardziej, że spotykałam się z bardzo pozytywnymi uwagami na temat tych wpisów.

Potrzebowałabym jednak Waszej pomocy. Nie chodzi mi o pomoc w pisaniu - choć i taką nie pogardzę, a podrzucaniu materiałów - coś ciekawego Wam wpadnie w oko, natkniecie się na jakiś ciekawy artykuł, wrzucajcie tutaj, a ja na pewno to wykorzystam :)
Każdy z nas ma jakieś swoje źródła informacji, z których czerpie wiedzę, dlatego myślę, że możemy wspólnie stworzyć ciekawą bazę, z której będę czerpać inspiracje i materiały.

Awatar użytkownika
Wojasinho
Moderator
Moderator
Rok studiów: 2
Kontaktowanie:

Re: WG fanpage

Postautor: Wojasinho » czw, 24 listopada 2016, 17:03

Od początku uważałem to za pomysł który warto podtrzymać, ludzie czytają to . Ciekawa opcja by dowiedzieć się czegoś więcej, wydaje mi sie że osobę do tego zadania już mamy ;) ?

Szlugier
Poziom 3
Poziom 3
Rok studiów: Absolwent
Kontaktowanie:

Re: WG fanpage

Postautor: Szlugier » pt, 25 listopada 2016, 16:25

Ostatnio coś takiego trafiło mi do rąk:
Nokia Crowd Analytics
https://networks.nokia.com/nokia-crowd-analytics

myślę, że bardzo ciekawy temat. Podobne rzeczy już istnieją (nawet Mariusz wspominał o nich na FOWSie) ale dla zastosowań indoor.
Gdyby to połączyć np. z Google Analytics wtedy zyskalibyśmy przepotężne narzędzie. Wiadomo byłoby kto gdzie czego szuka.

Wróć do „Technika”