LipDub PWr

Awatar użytkownika
jakuza
Moderator
Moderator
Status: pracownik firmy
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Rok studiów: Absolwent
Firma / Jednostka: Nokia
Kontaktowanie:

LipDub PWr

Postautor: jakuza » pt, 9 kwietnia 2010, 21:32

Zostaliśmy zaproszeni do współtworzenia LipDub'u na Politechnice Wrocławskiej. Więcej informacji o projekcie na stronie: http://www.lipdub.pwr.wroc.pl.

W chwili obecnej, koordynator - Łukasz Dziechciarczyk, potrzebuje osób z doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi i projektami:

- 9 osób, które zajmą się 20 sek. odcinkami filmu. Będą odpowiedzialne za próby z ludźmi występującymi w tych odcinkach, będą mieć kontakt do ludzi ze scenografii i będą odpowiedzialni, żeby wszystko się złożyło ładnie.

- 2-3 osoby do pomocy przy castingach. To chciała FOSA. Chodzi o to, żeby ogarnęli listę z ludźmi, którzy przyjdą na casting.

- WAŻNA grupa : sponsoring. Ludzie, którzy mają doświadczenie w szukaniu sponsorów. Mają już ofertę partnersko sponsorską, którą trzeba przedstawić sponsorom. Nie będą to tylko sponsorzy pieniężni, ale też sponsorzy, którzy mogą coś załatwić. Np. chcą w jednej scenie podnieść aktora i kamerę na dźwigu, więc można uderzyć do firmy z dźwigami, że za logo na stronie dadzą nam użyć ich sprzętu. Następna sprawa to to, że chcą wziąć catering na dzień kręcenia ( ~20 maja ) żeby się ludzie nie porozłazili. Ta grupa powinna być dość spora, żeby każdy miał jedno zadanie.

W razie zainteresowania, kontaktujcie się bezpośrednio z Łukaszem (lukasz.dziechciarczyk@gmail.com).

Poza tym zastanawiam się, czy ludzie z Wireless Group nie mogliby przygotować takiego 20-sekundowego kawałka filmu. to by była dla nas rewelacyjna promocja, bo LipDub, jak już powstanie, będzie zapewne mocno reklamowany przez uczelnię ;)

Awatar użytkownika
drobiazg
Poziom 3
Poziom 3
Status: student
Kontaktowanie:

Re: LipDub PWr

Postautor: drobiazg » ndz, 11 kwietnia 2010, 01:16

ej, serio możemy się zgłosić że chcemy kilka sekund dla siebie? :D myślę że to świetna sprawa i na pewno byśmy coś fajnego wymyślili. ja mam już swoją nieśmiałą wizję :P
Szekspir kiedyś napisał: "Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło!"
A ja dodam: "Większość z tych rzeczy znajdziecie w Polsce..."

Awatar użytkownika
drakoorn
Poziom 3
Poziom 3
Rok studiów: 5
Kontaktowanie:

Postautor: drakoorn » ndz, 11 kwietnia 2010, 18:58

Lubie takie akcje - to jest coś na skale marszu zombie ;p chętnie bym się pobawił w czymś takim.

Awatar użytkownika
drobiazg
Poziom 3
Poziom 3
Kontaktowanie:

Postautor: drobiazg » ndz, 11 kwietnia 2010, 19:31

no dobrze, to może powiem co mi przyszło do głowy:
mój pomysł jest taki: ktoś wciąga telefon, wybiera numer i zaczyna dzwonić, w tym momencie ktoś z WG dotyka palcem tego telefonu i jakby zaczyna przenosić przez swoje ręce sygnał z niego, a że trzyma za rękę kolejną osobę z WG a ta kolejną itd to powstaje taka fala z naszych rąk. kamerzysta biegnie wzdłuż tej fali przez korytarz, czy gdzie tam byśmy stali, która ostatecznie dociera do czyjegoś innego telefonu, ten ktoś odbiera i już coś tam dzieje się dalej. myslę że skoro mielibyśmy wystąpić jako koło to taki nasz udział był by fajnie "wirelessowy". można parę rzeczy do tego dorzucić np. żebyśmy mieli koszulki WG, albo możemy nie stać od początku ustawieni w szeregu, tylko dopiero się zbiegać i łapać za ręce, a jesli komuś przeszkadza, że to by wyglądało jakby telefony łączyły się bezpośrednio ze sobą (co nie jest prawdą przecież) to może zagrać stację bazową albo możemy mieć jeszcze zupełnie inny pomysł

na to odpowiedź Łukasza z LipDub przyszła (za pośrednictwem Marty) taka:
Czyli, że robicie falę ? : D Nie zrozumiałem ani słowa z tego co napisałaś, ale nie przejmuj się : P Co do koszulek to nie możemy ze względu na niekomercyjność filmu. Możemy za to wrzucić wasze logo na stronkę. Mam nadzieję, że się odwdzięczycie : D
Czekam na info o organizacji ! : )

i dalej z relacji Marty wynika iż:
jak chcemy się z nimi bawić to trzeba naszą propozycję na ich forum zaprezentować, no i przede wszystkim oni potrzebują kogoś kto im w organizacji pomoże

a zatem proszę się zastanowić i wypowiedzieć to po pierwsze. a po drugie jeśli jesteśmy na tak, to muszą się zgłosić osoby, które mają zapał i czas żeby się w LipDub zaangażować
Szekspir kiedyś napisał: "Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło!"
A ja dodam: "Większość z tych rzeczy znajdziecie w Polsce..."

Awatar użytkownika
Jemiol
Poziom 3
Poziom 3
Rok studiów: 4
Kontaktowanie:

Postautor: Jemiol » ndz, 11 kwietnia 2010, 19:54

Komórki nie byłyby złe - przydałyby się jakieś cegłofony starej generacji, żeby było je widać. Powinienem mieć w domu co najmniej jedno takie wiosło ;>
"Był więc tylko jeden kruczek – paragraf 22"

Awatar użytkownika
Ficu
Poziom 3
Poziom 3
Kontaktowanie:

Postautor: Ficu » wt, 27 kwietnia 2010, 23:54

a ja dzisiaj wymyśliłem będąc pod c-13. Może niech jedna osoba albo mała grupka będzie na "pierwszym planie" i przydałoby się:

1) narzędzie telefonopodobne, a najlepiej to jakiś rozkładany vsat :D

2) jakieś pozwolenie od administracji albo opiekun lub ktoś, kto może wpuścić około 30 osób na dach c5 między pole antenowe.

Wizja jest taka, że grupka spod c13 wybiera werbalnie numer telefonu albo właśnie celuje vsata lub cokolwiek antenowego w dach c5, wtedy operator robi zbliżenie na dach no i my (te 30 osób) podskakujemy (śpiewamy piosenkę, lub cokolwiek co tam trzeba robić) Ważne, żeby podkreślić naszą wirelessowość i na tle tego pola antenowego to chyba by się dobrze skomponowało;-)

Awatar użytkownika
k.koczaj
Poziom 2
Poziom 2
Firma / Jednostka: NSN
Kontaktowanie:

Postautor: k.koczaj » śr, 28 kwietnia 2010, 09:57

Wiecie, libdub fajna sprawa, ale szkoda ze planują 3 dni prób, a wtedy jakoś wypada wyjazd do Krakowa na szkolenie z LTE. Zapewne znajdą się osoby które nie pojadą, więc cała nadzieja w ich rękach.

Awatar użytkownika
Przemo
Poziom 3
Poziom 3
Firma / Jednostka: Samsung
Kontaktowanie:

Postautor: Przemo » śr, 5 maja 2010, 20:21

Rozpocząłem ten temat w innym wątku, ale to moze w takim razie, tutaj też napiszę, czy jest ktoś chętny (oprócz mnie) z Wireless Group kto chciałby w LipDubie zaprezentować przez chwilkę nasze koło naukowe? :)
Bo chyba nie wszyscy członkowie jadą do Motoroli?

Ja akurat do Krakowa nie mogę wyjechać, ze względu na wyjazd w sobotę na turystykę górską (w ramach wf'u) więc w piątek chętnie bym się na ten LipDub wybrał.
Smirnov

Awatar użytkownika
Ficu
Poziom 3
Poziom 3
Kontaktowanie:

Postautor: Ficu » pt, 7 maja 2010, 00:20

To zorganizuj trochę osób i może spróbujcie zrealizować ten mój pomysł. Myślę, że powinno fajnie wyjść ;-)

Awatar użytkownika
dk3
Poziom 4
Poziom 4
Rok studiów: 5
Kontaktowanie:

Postautor: dk3 » pt, 7 maja 2010, 17:30

:P e dobra to ja też chce :) nie mogę jechać ;( wiec chętnie zobaczę swoją mordę(tyłek, rękę, oko co tylko za organ będzie trzeba pokazać) na tym filmiku

to zgłaszamy się przez stronke ? lib dub czy jakoś inaczej

a propo

film promujący libdub PWr

http://www.youtube.com/watch?v=0nd5zGQN6K0

chodziaż bardziej mi się podoba promo z PW
http://www.youtube.com/watch?v=soMTF-45 ... re=related (szczególnie to ;p)
http://www.youtube.com/watch?v=Mlj3_U13 ... re=related

Wróć do „Brainstorming partnerski”