Strona 1 z 1

WG fanpage

: czw, 24 listopada 2016, 16:16
autor: AnnaM
Organizacja konferencji przyniosła nam wiele korzyści, między innymi nasz FB fanpage stał się bardziej popularny i zauważalny. Szkoda byłoby gdybyśmy to zaprzepaścili. Po prostu nie chciałabym dopuścić do stagnacji tego fanpage.

Pomyślałam, więc, że warto by było kontynuować wpisy o ciekawostach technologicznych ze świata sieci bezprzewodowych, które zostały zapoczątkowane w czasie przygotowań do konferencji. Tym bardziej, że spotykałam się z bardzo pozytywnymi uwagami na temat tych wpisów.

Potrzebowałabym jednak Waszej pomocy. Nie chodzi mi o pomoc w pisaniu - choć i taką nie pogardzę, a podrzucaniu materiałów - coś ciekawego Wam wpadnie w oko, natkniecie się na jakiś ciekawy artykuł, wrzucajcie tutaj, a ja na pewno to wykorzystam :)
Każdy z nas ma jakieś swoje źródła informacji, z których czerpie wiedzę, dlatego myślę, że możemy wspólnie stworzyć ciekawą bazę, z której będę czerpać inspiracje i materiały.

Re: WG fanpage

: czw, 24 listopada 2016, 17:03
autor: Wojasinho
Od początku uważałem to za pomysł który warto podtrzymać, ludzie czytają to . Ciekawa opcja by dowiedzieć się czegoś więcej, wydaje mi sie że osobę do tego zadania już mamy ;) ?

Re: WG fanpage

: pt, 25 listopada 2016, 16:25
autor: Szlugier
Ostatnio coś takiego trafiło mi do rąk:
Nokia Crowd Analytics
https://networks.nokia.com/nokia-crowd-analytics

myślę, że bardzo ciekawy temat. Podobne rzeczy już istnieją (nawet Mariusz wspominał o nich na FOWSie) ale dla zastosowań indoor.
Gdyby to połączyć np. z Google Analytics wtedy zyskalibyśmy przepotężne narzędzie. Wiadomo byłoby kto gdzie czego szuka.