Spotkanie WG 17.05.2011

Awatar użytkownika
drobiazg
Poziom 3
Poziom 3
Status: student
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Kontaktowanie:

Spotkanie WG 17.05.2011

Postautor: drobiazg » wt, 17 maja 2011, 13:54

Hej,

Widzę, że nikt jeszcze nie podjął tego tematu na forum, a ja planuje dłuższe wystąpienie na czwartkowym spotkaniu :)

Po pierwsze opowiem o postepach pracy nad projektem SCORPIO - robot poskładany, działa, choć nie obyło się bez mnóstwa nieprzewidzianych trudności. Właśnie jest pakowany i wysyłany do USA :) W międzyczasie mamy mnóstwo zajęcia z ogarnianiem kontaktu z mediami. W zeszłym tygodniu audycja na żywo w radiowej jedynce, wczoraj relacje telewizyjne i prasowe z Warszawy (Teleekspres, PAP itp.), dziś o 9:00 bylismy w Pytaniu na Sniadanie w Dwójce, a jutro w Gazecie Wrocławskiej ukaze się wywiad. Dzieje się! :)

Po drugie mam do przekazania informacje o planowanych przyjęciach na praktyki do RF Software w NSN. Pracuję tam i aktualnie nasz dział chciałby się pokazac członkom WG :) Opowiem do czego potrzebujemy pomocy, czym różni się praca w radiu od innych działów, zaprosze na odwiedzenie naszego działu (na początku przyszłego tygodnia będe was mógł na miejscu oprowadzić i pokazac wszystko na żywo) i odpowiem na Wasze pytania.

ZAPRASZAM!

Aha, przy okazji agenda spotkania:
1.Wyjazd do Ery
2.Telecreativa 2011
3.Projekt P.I.W.O. 5
4.Projekt Scorpio
5.Wrocław Sunrise - Know-Man
6.Strona Wireless Grroup po angielsku
7.Oferty pracy/praktyk/projektów
8.Otwarta dyskusja (pytania/pomysły/sugestie)

Marek
Szekspir kiedyś napisał: "Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło!"
A ja dodam: "Większość z tych rzeczy znajdziecie w Polsce..."

Awatar użytkownika
drobiazg
Poziom 3
Poziom 3
Status: student
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Kontaktowanie:

Re: Spotkanie WG 17.05.2011

Postautor: drobiazg » czw, 19 maja 2011, 22:09

W dziale praktyki/staże wrzuciłem informacje o ofercie, którą dzis przedstawiałem, zainteresowanych nie koniecznie praktyką, ale również samym przyjazdem i poznaniem mojego działu proszę o zajrzenie tam :)
Szekspir kiedyś napisał: "Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się filozofom nie śniło!"
A ja dodam: "Większość z tych rzeczy znajdziecie w Polsce..."

Wróć do „Spotkania WG”