[25-25.05.2010] CONFidence - Kraków

Awatar użytkownika
jakuza
Moderator
Moderator
Posty: 415
Rejestracja: śr, 6 maja 2009, 11:58
Status: pracownik firmy
Uczelnia: Politechnika Wrocławska
Rok studiów: Absolwent
Firma / Jednostka: Nokia
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

[25-25.05.2010] CONFidence - Kraków

Postautor: jakuza » wt, 4 maja 2010, 23:20

Drodzy Studenci,

W odpowiedzi na duże zainteresowanie zeszłoroczną krakowską edycją międzynarodowej konferencji dotyczącej bezpieczeństwa IT - CONFidence, chcielibyśmy serdecznie poinformować i jednocześnie zaprosić Państwa na najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Kijów na Al. Krasińskiego 34 w Krakowie w dniach 25-26 maja. Czołówka światowej klasy specjalistów, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, ponad 400 uczestników – wszystko to na 7 edycji konferencji CONFidence.

Firma ESET (producent Smart Security i NOD32), która jest Złoty Sponsorem konferencji CONFidence, zdecydowała się dofinansować studenckie wejściówki. Dla wszystkich studentów, którzy wezmą udział w konferencji, koszt uczestnictwa wynosi jedyne 333 PLN. Wystarczy zarejestrować się na konferencję korzystając z kodu rabatowego “student_333”. Dodatkowo przy rejestracji minimum 3 osób z powyższym hasłem, dla kolejnej osoby przygotowaliśmy darmową wejściówkę (przy rejestracji 3 osób -> 4 gratis, przy rejestracji 4 osób -> 5 gratis, itd.). W przypadku darmowych wejściówek prosimy o kontakt mailowy.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną konferencji: http://2010.confidence.org.pl oraz do rejestracji pod adresem: http://2010.confidence.org.pl/rejestracja/. Zapewiam, że udział w spotkaniu będzie dla Państwa niezapomnianym i cennym przeżyciem oraz przyniesie Państwu wiele korzyści.

Pragnąłbym poinformować, że agenda najbliższej edycji jest już dostępna pod adresem: http://2010.confidence.org.pl/agenda i może ona zachęci Państwa do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Zapraszam do zapoznania się z Bio prelegentów oraz abstraktami wykładów, które odbędą się już za miesiąc w Krakowie podczas CONFidence 2010. Najlepsi wykładowcy z całego świata opowiedzą w trakcie konferencji o bezpieczeństwie systemów przemysłowych i sieci teleinformatycznych, bezpieczeństwie aplikacji, błędach systemów operacyjnych, odzyskiwaniu danych, ochronie informacji, informatyce śledczej oraz wielu innych interesujących nowościach ze świata bezpieczeństwa. Wśród wielu znakomitych prelegentów wystąpią takie osoby jak Daniel Mende, Jacob Appelbaum i Jonathan Wilkins.

Dodatkowo chciałbym gorąco zaprosić Państwa do udziału w warsztatach, które odbędą się tuż przed konferencją. Szczegóły oraz tematykę szkoleń można znaleźć na stronie: http://2010.confidence.org.pl/warsztaty. Wysokiej klasy specjaliści podzielą się swoją wiedzą i pokażą w praktyczny sposób wykorzystanie narzędzi socjotechnicznych, mechanizmów, programów lub też sprzętu do łamania zabezpieczeń i ograniczeń.

Prosilibyśmy o przekazanie informacji o konferencji oraz warsztatach osobom, które mogłyby być zainteresowane tematyką bezpieczeństwa IT oraz wyrażałyby chęć udziału w nich.


Z poważaniem
--
Jakub Kozioł
Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA

Wróć do „Konferencje PL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość